03 Şubat 2014
Yorum Yap
#2271345

TTNET'in Hız Sorunu

TTNET internetim 8 mb sınırsız internet yaklaşık 10 gündür net hızım yavaş. Şöyle söyleyeyim youtube'da bir video dahi izleyemiyorum. 1 saat video dolmasını bekliyorum. Kalite 144p de olsa bile oynatmıyor. Sorun bilgisayar kaynaklıdır dedim. Bilgisayarıma format attım. Başka bilgisayarlardan girdim olmadı. Modemi değiştirdim olmadı her türlü seçeneği denedim fakat çözüm yok.


Bu soruna bir çare bulunmasını istiyorum. 5 senelik aboneyim. Hiç bir zaman böyle sorunla karşılaşmadım. Eğer sorunum çözülmezse aboneliğimi iptal edeceğim. Böyle kullanmaktansa hiç kullanmam daha iyi.

Hakan 40 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler