20 Ocak 2014 #2244181

TTNET'in Hız Problemi

Son 2 ayda İnternet hızıyla alakalı 3 tane çağrı açtım. 8 mega bite kadar olan kampanyadan faydalanmama rağmen indirme hızım dakikada 180 kilobaytı bile geçmedi. Müşteri hizmetleriyle görüşmeme rağmen hattımda bir sorun olmadığını ısrarla tekrarladılar. En son hattımla alakalı bir güncelleme olduğu mesajını aldım ancak İnternet hızım hala aynı.


180 kilobayt indirme hızını geçemiyorum, hattım ilk açıldığı zamanlarda bu hız ortalama 600 kilobayt civarındaydı. Eğer bu sorun halledilemeyecek ise Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu ile görüşüp bu konuda ne gibi haklarım olduğunu öğrenip şikayetçi olacağım.

Soner 33 Okunma

Cevaplar

  • Soner09 Şubat 2014

    hiçbir işlem yapılmadı. Yaşadığım yerde başka alternatifi olmadığı için TTNET kullanmak zorundayım yoksa çoktan kapattırmıştım. Aklı olan TTNET kullanmasın size en büyük tavsiyem.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön