13 Ekim 2014

TTNET'in Hattımı Kapatmamakta Israrcılığı!

Tam üç kere kapattırma başvurusu yapmış olmama rağmen bugün TTNET müşteri hizmetlerinden aranarak hattımın açık olduğu ama indirim için arandığımı söylediler. İki gün önce halbuki hat iptal talebimin alındığı istersem dondurarak devam edebileceğim söylenmişti. Çağrı merkezindeki insanların birbirinden haberi yok.

17 eylülden beri bıktım artık kapatmaya çalışmaktan. Islak imza bırakın denildi. Bacağım kırık olduğunu söylediğimde faksla dilekçe ve nüfus cüzdanı sureti yollayabileceğim söylendi. Yolladım. Talebim alındığına dair iki gün önce arandım bugün tekrar hattınız açık diye aranıyorum kullanmadığım bir hizmet için artık ödeme yapmak istemiyorum.

Fulya 89 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön