18 Ocak 2014

TTNET'in Fiber Kablo Altyapı Eksikliği

Yeni taşındığımız evimizde alt yapı eksikliğinden dolayı TTNET fiber internet ve Tivibu bağlatamıyoruz. Gerekli yerlere site yönetimi olarak 2 ay önce yapılan başvurulardan bir sonuç çıkmadı. Telefonla aradığımda da karşıma muhatap bulamıyorum. Sitemiz 48 daireli 2 apartman oluşuyor ve bu konuda bir çok kişi mağdur durumda. İlgili yerlerin şikayetimi dikkate almasını istiyorum. Bilginize.

İsa 41 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön