29 Ağustos 2013

TTNET'in Fiber Altyapı Değişikliği Sonrasında Yaşanan Problemler!

Haziranda TTNET altyapımı bilgi vermeden fibernete geçirdi.
1- 5 gün apartmanda internet hizmeti alamadık. Santralden gelen görevliye sorunu gösterdiğimde santrale dönüp çözdü. Yani sorunun kaynağı TTNET idi.


2- Bunun ardından sıklıkla bağlantı kopmaları yaşadım. Teknik destek, altyapımın fibere geçtiğini ve VDSL modem kullanmam gerektiğini söyledi. TTNET'in modem sağlayacağı belirtildi.


3- Telekom müdürlüğüne gittiğimde 4440375'i aramam gerektiğini söylediler. İlgili numaraya şikayet kaydı oluşturdum ve modemin bana kargolanacağı söylendi.


4- 2 saat sonra tekrar telefon açtığımda yine müdürlüğe gitmem gerektiği söylendi.


Kısacası 3 aydır internete girebilmek için ciddi çaba sarfediyorum.

Burak 56 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön