14 Eylül 2013 #2010739

TTNET'in Fatura Ödemesi Hatası!

TTNET'e iki adet fatura borcumu 14.08.2013 tarihinde internet adresinden ödemiş olmama rağmen ödenmemiş olarak gözükmekte. Konu ile ilgili şikayet oluşturdum. Benden ödeme makbuzunu fakslamamı istediler.


Ödeme makbuzunu Çiğli Türk Telekom Müdürlüğü'nden faksladım. Sonuç olarak faturalarım da hata olmadığını belirttiler. Tekrar şikayet etmeme rağmen problemin bankamdan kaynaklı olduğunu 14.08.2013 tarihinde ödeme yapıldığını ve iptal edildiğini belirttiler.


Tekrar bankam ile görüştüğümde ödeme de bir sıkıntı olmadığını ödemenin TTNET'e iletildiğini belirttiler. Ödeme yapmış olduğum halde borcumu ödemezsem internetimi keseceklerini ve kesme bedeli olarak bana 19 TL yansıtacaklarını belirtmekteler.

Ünal 69 Okunma

Cevaplar

  • Ünal18 Eylül 2013

    sorunum hala çözülmemiştir.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön