03 Mayıs 2013 #1775795

Ttnet'in Duyarsızlığı!

Ttnet'i 3 gündür arıyorum. Sistemlerinizde de şikayet kayıtları bulunmaktadır. Yeni aldığım fibernet modemi bağlandıktan 2 saat sonra aktif hale gelineceği söylenmiş olup gelmemiştir. Bunun için ısrarla müşteri hizmetlerinizi arayıp bana geri dönüş yaparak bilgilendirilmem için rica etmeme rağmen ve her arayışımda şikayet kaydı oluşturulmasına rağmen hiç bir türlü ne geri dönüş olmuştur ne de kimse benim sorunumla ilgilenmiştir.


Müşterileriniz taahhütlerini verdikten sonra neden ise pek ilgilenilmiyor. Ankara Bölge Genel Müdürlüğü'nün ilgili biriminden yetkili bir kişi beni arayıp bu konu hakkında bilgilendirirse sevinirim. (Başka bir yerden aranırsam cevap vermeyeceğim.)

Mahmut 26 Okunma

Cevaplar

  • Mahmut12 Mayıs 2013

    10 tane şikayet bıraktıktan sonra aranmam ve bilgilendirilmem benim için bir şey ifade etmiyor açıkcası, ve her arayışımda farklı kişilere derdimi anlatmak zorunda kalıyorum. Bir müşteri olarak TTNet'in yaklaşımını hiç beğenmiyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön