11 Şubat 2014 #2288210

TTNET'in Durduk Yere Artırdığı Fatura Tutarı!

Herkese yaptığı gibi aynısını bana da yapan TTNET'ten şikayetçiyim. Normalde 50 TL civarı ödediğim faturam Kasım, Aralık ve Ocak aylarında 80 TL geldi. Arayıp sorduğumda "iletişim bilgileriniz olmadığı için sizi arayıp haber verememiş olabiliriz" gibi ucu açık cümleler ile bu ekstradan 90 TL'yi almak istiyorlar.


Halbuki yeni bir taahhüt almak için beni geçen hafta aradılar, faturamın azaltılacağını söylediler. Yeni taahhüt için arayıp iyilik yapıyorlarmış gibi görünüyorlar ama aslında 90 TL ekstradan parayı alacaklar.


Kendimi resmen yanıltılmış hissediyorum, kağıt üstünde belki haklı olabilirler ancak müşteriye saygı sıfır.

Batuhan 57 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön