09 Nisan 2014

TTNET'in Çıkardığı Fazla Fatura

TTNET 3 fatura borcum vardı. Net limitsiz paketteyim. Pakette 49 tl dedi. Bayan ocak ayının faturası 77 tl şubatın 55 tl martta 77 tl böyle bir saçmalık olamaz. Tamam Mart ayının faturasını anlarım 19 tl açma kapatma ücreti alıyosunuz. Telefonuna mesaj gelmiş şimdi 21/042014 faturanın 77 tl diye. Yok böyle bir şey. Ben her ay 77 tl ödemek zorunda değilim. Müşteri hizmetlerindeki bayan hiç bir şekilde yardımcı olamıyor.

Ben bu faturayı ödemem. 49 tl hariç. Ben Mart ayının açma kapatma ücretini ödedim. 77 tl nisanda açma kapatma parasıymış. Yetkili kişilerin faturaya ilgilenmesi rica ediyorum. Yoksa TTNET'ten çıkıyorum.

Sedef 31 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Nisan 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Nisan 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön