03 Nisan 2013 #1722290

Ttnet'in Bozuk Promosyon Modemleri!

Yalın internet kampanyasıyla promosyon olarak ZTE ZXV10 W300 modem aldım. Ancak modem aldığım 8. gününde bozuldu ve hiçbir ışığı yanmıyordu. En yakın Türk Telekom'a giderek modemin sorunu olduğunu ve çalışmadığını söyledim fakat aldığım cevap çok enteresandı. Modemi verdikten 7 gün geçtikten sonra değiştirme yapamıyoruz ancak tamir olabilir dendi.


Bir süre tartıştıktan sonra bana ZTE modemlerinin garantisiyle ilgilenen bir firma telefonu verildi. Verilen telefonu aradığımda bir Bant kaydıyla bir yerlere yönlendirildim ve en son yetkili kişiye bağlanacağımı düşünürken yaklaşık 15 dakika telefonda bekledim genede bağlanamadım 2 aydır düzenli bir şekilde aramama rağmen hiç bir yere ulaşamıyorum...

Anıl 59 Okunma

Cevaplar

  • Anıl07 Nisan 2013

    Gelen mail tarafıma ulaşmış olsada tamamiyle boş bir mail olup zaten içinde bildiğim bilgiler bulunmakta(Modemin kaç gün içinde yenisiyle değiştirileceği, garanti süresinin ne kadar olduğu,telefonun ne olduğu gibi). Ben bu bilgileri zaten biliyorum. Ancak yetkili firmaya ulaşılamıyor yaklaşık 1 aydır hep telesekreteter.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön