19 Şubat 2013

Ttnet'in Bitmek Bilmeyen Hız Problemi!

10 gündür adsl bağlantımızda problem var, 4-5 gün hiç kullanmadık, müşteri hizmetlerini aramaktan bıktık, internet geldi, ama çok yavaş, 3-4 kere bununla ilgili arıza kaydı verdik, yine sonuç yok, adil kullanım kotasının 3 mbit olduğu bir durumda bizim kullandığım hız 1 mbit bile değil ( eklediğim dosyaya bakınız).


Ayrıca müşteri hizmetlerini arıyorsunuz, " lütfen 10 haneli telefon numaranızı başında sıfır olmadan giriniz" deniliyor, ondan müşteri temsilcisi tekrar bu numarayı soruyor, buna bir son verin, birinden biri kaldırın, her seferin telefon numaramızı söyletmeyin bize....

Şaban 22 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön