15 Kasım 2013

TTNET'in Bağlantı Ücreti Bilgilendirmesi Asılsız!

Kayseri'de ana şubeye gittik iki çalışanınız vardı. Kampanya var dedi. İnternet fiyatının sadece 49.90 TL olacağını söylediler ama bağlantı Ücretlendirmesine dair hiçbir şey söylemediler. Arkadaşlarla güvendik kurum ve çalışanlarınıza işimiz vardı aceleyle imzaladık sözleşmeyi bakmadan gittik.


Hatta dedim ki faturanın fazla gelmesi gibi bir sorun olur mu olmaz dediler 50 TL'yi aşmaz kampanya bitimine kadar dediler. Yemin ederim 2 kere sordum bu soruyu ama faturada anladım gerçeği.


Kızdığım şey şu aradım müşteri hizmetlerini itirazda bulundum. Her gün telefona mesaj geliyor itirazınız takipte falan diye ama halen bir sonuç yok. Ben bana vaat edilen şeyin olmasını istiyorum. İlgilenirseniz sevinirim.

Yunus 46 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön