05 Nisan 2013 #1726745

Ttnet'in Asıl Para Kaynağı!

İşletmekte olduğum dükkanımı kapattıktan sonra Ttnet ve Türk telekom hattımı iptal ettirmek istedim. Ttnet müşteri temsilcisi arayıp kapatmamak için elinden geleni yaptı ve dondurmak istedi bu sayede 24 aylık taahhüt cezası yemeyeceğimi söyledi. Telefon hattımı iptal ettirmemi iki şirketin farklı olduğunu telefonu kapatırsam ceza yemeyeceğimi söyledi. Bende telefon hattımı kapattım sonra ceza geldi. Ttneti aradım yeni müşteri temsilcisi o elemanımız işi bilmiyor size yanlış bilgi vermiş bu borcu ödeyeceksiniz diyor. Bende ödemeyeceğim, evimdeki ttnet hattımı da iptal ettireceğim. 1 kuruş para kazanmasın ttnet.

Hamit 52 Okunma

Cevaplar

  • Hamit11 Nisan 2013

    ttnetin verdiği cvptaki saçmalığa bakın.. müşterimize bilgi verdik diyor bana sms gelmedi. hadi sms geldi diyelim benim sorunum sms değil. müşteri temsilcisinin yanlış bilgi vermesi sonucu oluşan sorun. ttnet bence ne yaptığını bilmiyor, denk getirdiğini denk getiriyor

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından 05.04.2013 tarihinde SMS ile bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön