31 Mart 2014

TTNET'in Adaletsizliği!

TTNET bu ülkedeki en kötü kurumlardan bir tanesidir. Size taahhüt yapmak için ellerinden geleni yaparlar. Taahhüt bitince 2 katı fatura gönderirler. Sonra da bu size bildirilmişti gibi yanlış bilgiler verirler. Muş'ta yaşıyorum. Burada alternatifi olmadığı için müşterilerine zerre değer vermez hiç bir sıkıntısını gidermez. Net gidince arayacağız deyip günlerce ses çıkarmazlar. Sonra siz gidip cebinizden adam tutup yaptırırsınız.


Anlayacağınız 3 aylık boş beleş internete 300 lira fatura yolladılar. Başka firmalara sorununu ilettiğinde çözüm bulurlar. Bunlara sorun söylediğinde aynı kelimeyi tekrarlarlar.

Osman 26 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Mart 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Mart 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön