04 Eylül 2013

TTNET'in 4 Yıl Öncesine Ait Borç Talebi!

2009 Yılında kapatmış bulunduğum Adsl hattıma bağlı 10 gün önce e-posta adresime gecikme bedeli ile ilgili uyarı geldi. 4 yıl önce kapatmış olduğum ve kapanış tarihinden itibaren 3 ay boyunca belli aralıklarla borcunun olup olmadığını takip ettiğim bu faturanın 0 TL borcu olmasına rağmen karşıma çıkabiliyor üstelik elimde kapatma belgem varken.


TTNET Müşteri hizmetlerini aradım borç hala 0 TL Müşteri temsilcisi cevaplayamıyor neden kaynaklı borç olduğunu bilmediğini Türk Telekom bayiliğinden bilgi alabileceğimi aktarıyor.


Koskoca Telekom'un müşteri hizmetlerini arıyorum ama nafile. Borcunuz bulunmamaktadır diyor
İhtarname çekilmedi (MERNİS kayıtlarım var) Telefon bilgilendirme yok Borç sorgulama 0 TL...

Nesrin 31 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön