24 Ağustos 2013
Yorum Yap
#1974466

TTNET'in 3'lü Avantaj Kampanyasını Aldım Tivibu Hala Kurulmadı!

Başıma gelen TTNET'in yeni numarası galiba. Diğer şikayetleri kontrol ettiğimde fark ettim. 3'lü
avantaj kampanyası için başvuru yaptım. Uzun süren telefon görüşmesinin ardından Tivibu, fiber internet ve telefon için başvurumu tamamladım. Kurulum için gelindiğinde Tivibu olmadığı, başka ekip tarafından kurulumun yapılacağı bildirildi.


TTNET müşteri hizmetlerini 4 kere arayıp neden Tivibu gelmediği konusunda bilgi almak istedim. Israrla üyeliğimin aktif olmadığını beklemem gerektiğini ve sorun çözülünce randevu için aranacağımı söylediler. Kimin ya da neden aktif olmadığı konusunda ısrarla cevap vermediler.


Bende yakındaki Telekom şubesine gittim ve orada bana iki paketin yüklendiğini Tivibu'nun ise aboneliğime talep ettiğim halde yüklenmediğini öğrendim. Telefonla çözülebileceği bilgisini veren görevli yine de başvuru işlemimi gerçekleştirdi fakat telefon hizmeti verenler nedense bu bilgiyi benimle paylaşmak istemediler.


Şikayetimin üstünden 10 gün geçti ve hala bir gelişme yok. Sistemden de standart cevaplar geliyor. TTNET alenen tüketicilere yanlış bilgi vermek suretiyle aldatıyor ve mağdur ediyor.


Sorunum 3 gün içinde çözülmez ise ürünümü iptal edip Tüketici Mahkemesine giderek yanıltıcı hizmet verilmesi sebebiyle şikayetimi gerçekleştireceğim. Mağduriyetimi belgeleyerek yaptığım masrafları tazmin yoluna gideceğim.

Ferhat 54 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Ferhat25 Ağustos 2013

    Bu tutum ttnetin müşterilerine uyguladigi genel yaklasimdir. Kasitli olarak yapildigini düşünüyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler