31 Ağustos 2013 #1986988

TTNET'in 2.5 Yıl Sonra Yaptığı Tatsız Sürpriz!

Dün TTNET'ten posta yolu ile tarafıma ulaşan yazının ilk paragrafı:
"29. 04. 2011 tarihinde iptal edilmiş olan 1896068708 hesap numaralı TTNET hizmetinize ait gecikme bedeli hariç ödenmemiş fatura toplamı 27,6 TL'dir."


Müşteri temsilcilerinize aboneliğimi iptal ettirmek istediğimi anlatıyorsam, gerekli işlemleri yapacaklarını kalan borç tutarını TTNET müdürlüklerine ödediğim takdirde aboneliğimin iptal edileceğini söylüyorlarsa, ve TTNET müdürlüklerine gidip ödemeyi yaptıktan sonra ''Artık birşey yapmama gerek yok değil '' diye üç defa sorma ihtiyacı hissediyorsam ve ''hayır yok'' diye cevap alıyorsam daha ne yapmam lazım?


Gecikme bedeli hariç ne demek? Bu da sürpriz mi olacak?

Eren 103 Okunma

Cevaplar

 • Eren10 Eylül 2013

  Bana hala dönüş yapılmadı ?????

 • Türk Telekom Temsilcisi04 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Eren04 Eylül 2013

  TTNet beni aradı ve telefonum diğer odada olduğu için yetişemedim. Sonra ben aradım. Fakat 21. yüzyılın gelişmiş teknolojisinde yukarıda borcum olduğu iddia edilen hesap numarasına ait kayıtlı bir numara olmadığı için bir kaç dakika her zamanki gibi menüler arasında dolaşmak durumunda kaldım. Müşteri temsilcisine ulaştıktan sonra ne oldu dersiniz? Yine benimle alakalı bir kayda rastlayamadılar. TC kimlik no, telefon numarası , şikayet formu vs ne varsa verdim. Şimdi bir daha şikayet kaydı oluşturuldu. BU hiç sürpriz olmadı. Bekliyorum..

 • Eren03 Eylül 2013

  Hala bana bir dönüş yapılmadı

 • Türk Telekom Temsilcisi31 Ağustos 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön