24 Haziran 2013

TTNET'i Şikayet Ediyorum Ama Yine Aynı Tas Aynı Hamam!

Arkadaşlar daha önce bağlantı sıkıntımı dile getirip izne çıktım izin dönüşü TTNET üzerine düşen görevi yapmak yerine hızımı düşürdü suçu santrale atıyor arkadaş hani fiber ne dönemi bu sıkıntımdan önce bana gelen hız 6.500 megabit ken simdi kendileri santralin hızını 1 megabite düşürmüşler.

Hizmet sıfır, ya bunlara ne derseniz deyin adamların umurunda değil ilgi alaka sorun çözme hiçbir şey yok bu firma her konuda sıfır anket yapacaklar birde hangi hizmetle anket yapacaklarsa ankete katılacağımı belirtiyorum onunda sonucu bildikleri için aramazlar hizmet yok ki ne verdin de neyin anketini yapıyorsun? Sen sorun çözme taraftarı değilsin TTNET!

Zeynel 48 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Haziran 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Haziran 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön