25 Mart 2013 #1705573

Ttnet'i Kurumsal Firma Zannederdim Ama Değilmiş!

Şubat başı ttnet müşteri hizmetleri ile görüştüğümde fiber optik aboneliğim aktif hale geldiğinde eski aboneliğim hazır nete geçirileceğini ve fatura kullanmadığım sürece kesilmeyeceğini söyledi ben de bu şartlar altında fiber optikli hatta geçişi onayladım şu an iki fatura kesiliyor.


Bende müşteri hizmetlerine şikayette bulundum 4 kez aradığımda anca görüşmemi dinlemişler ve hazır nete geçiş talebinde bulunmadığımı söylediler. Kendi hatalarını örtmek için beni yalancı duruma düşürdüler ben ttnet kurumsal bir firma zannederdim ama öyle değilmiş.


İlk işim bütün aboneliklerimi iptal ettirip ttneti bir daha evine sokmayacağım.

Yiğit 48 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; ilgili birim tarafından bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön