01 Ekim 2013

TTNET'e Yaptığım Şikayetim Sonuçlanmadı!

14.09.2013 tarihinde 11.11.08 saatinde TTNET'e 156607463 no'lu şikayet yapmış bulunmaktayım fakat 14 gün olmasına rağmen tarafıma hiçbir bilgilendirme yapılmadı.


Şikayetim taahhüt ile ilgiliydi ben taahhüdün 1 yıl olduğunu düşündüğüm için kabul etmiştim fakat yakın zamanda bunun 2 yıl olduğunu söylediler bende bunun sonucunda konuşmayı dinlemek istedim fakat bu konuşmanın bana kaydını dinletemeyecekleri söylediler gerekli birim konuşmayı dinletip yaklaşık olarak 8-10 gün arasında sonuçlanacağı söyledi.


Yaptığımız konuşmalar kayıt altına alınıyorsa gerektiğinde bunun dinlemesini bile yapamıyoruz konuşmayı siz dinliyorsunuz haksız olsanız bile neden biz haksızız diyeceksiniz ki buna nasıl inana bilirim?

Emre 52 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Ekim 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Ekim 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön