07 Şubat 2015
Yorum Yap
#3030245

TTNET'e Verdiğim Paranın Karşılığını Alamıyorum!

Bundan 3 ay öncesine kadar neredeyse! Sorunsuz bir şekilde TTNET internet hizmeti alıyordum. Ancak 3 ay önce evimi değiştirdim. (Üsküdar - Ferah Mah.) dağ başı değil yani! Ve 3 ayda müşteri hizmetlerindeki çalışanlarla akraba oldum.


İnternetim yok arkadaşlar, devamlı kopma problemleri var, defalarca ilettim arza kaydı verdim 2 ay önce 1 adamcağız geldi (TTNET) çalışanı, abi dedi adam almıyorlar işe hangi birine yetişelim dedi ve yıkıldım! Ve 1 ay boyunca kullanamadığım internetin faturasını ödüyorum bunlara. Çok sinirliyim anlatamam! Ayıracak vaktim olsa mahkemeye vereceğim ama oda yok. Kısacası ödediğim paralar helal olmasın...

Ahmet 1.113 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler