18 Eylül 2013 #2018085

TTNET'e İnternet Başvurusu Yaptım Hala Hizmet Alamadım!

13 gün önce başvurusunu yaptığım ve geçtiğimiz cuma sözleşmesini imzaladığım internet hizmetini hala alamıyorum. Taahhütlü olarak satın aldığım bu hizmetin karşılığını kesinlikle alamadım.


TTNET Müşteri hizmetlerini arıyorum, bana sorunumun çözüleceğini söyleseler de hergün gelen şikayet bildirimimin değerlendirme sürecinde olduğunu öğrenmekle yetinmek zorunda kalıyorum.


Bu durumu tüketici mahkemesine taşımaktan başka bir şans bırakmadı TTNET.

Batuhan 49 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön