13 Eylül 2013 #2010372

TTNET'e İnternet Başvurusu Yaptım Apartmanda Şebeke Yokmuş!

Ben Çorlu'ya yeni atanan bir öğretmenim. TTNET'e internet başvurusunda bulundum. Bulunduğum apartmanda şebeke yokmuş. Hemen yan apartmanımızda ve sokağımızın bir çok apartmanında internet bulunmakta.


Bulunduğum apartmanda 2 yıl önce başvuru yapılmış ama hala bağlantı yok. Sıra ile olsa şimdiye bağlanırdı. Demek adamı olanı öne çekiyorlar burada. Bizim apartmanda da internet almak isteyenler var.


Başvuru yaptığım yetkililer sizin gibi kaç kişi var diyerek geri gönderiyorlar. 2 yıl bağlantı yapılmaması burada işlerin doğru ilerlemediğini gösteriyor. İnşallah siz beni ciddiye alıp sorunumla ilgilenirsiniz.

Sedat 475 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön