07 Şubat 2014 #2281340

TTNETArıza Giderme Konusunda Müşteri Yanıltma Odaklı Davranıyor!

27.01.2014 tarihinde açtığım arıza kaydım defaten benim haberim olmadan kapatılarak arızamın tam 11 gün sürmesine neden oldu. 05.02.2014 ve 06.02.2014 tarihlerinde iki kez daha güncellemem sonucunda arıza giderilme işlemi yapıldı ancak bu süreç esnasında elit servis dahil değişik uygulamalar ve aldatıcı yönlendirmeler ile karşılaştım.


Modem cihazımın yada spliter imin arızalı olduğuna dair iddalar da bulunuldu ancak en sonunda tüm uğraşlarımın sonucunda port bağlantımın yapılmamış olduğu ortaya çıktı. Bu şekilde müşteri memnuniyeti sağlanamaz ilk ikame hizmette TTNET' i terk edeceğim.

Mehmet 62 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet22 Şubat 2014

  arızalı geçirdiğim gün miktarı karşılığı ücretin faturadan düşüleceği 20 şubat 2014 itibari ile tarafıma bildirilmiştir ancak erdek ttnet bürosu ile ilgili yapılan işlem halihazırda tarafıma bildirilmemiştir. gereğinin yapılmasını istiyorum.

 • Mehmet10 Şubat 2014

  Arızalı geçen gün sayısının faturamdan düşürülmesini talep etmiş olmama rağmen gerekli işlem yapılmayarak müşteri odaklı olmak yerine maddi çıkarlara önem veren bir firma olduğunuzu kanıtlama çabasında olduğunuzu ifade etmem gerekli duruma geldi. FATURA İLE İLGİLİ TALEBİME YAZILI OLARAK E POSTA ADRESİME GÖNDERİNİZ

 • Türk Telekom Temsilcisi07 Şubat 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi07 Şubat 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön