13 Temmuz 2015

TTNETAbonelik İptal

TTNET üyelik açarken peşinizden ne kadar çok koşuyorsa iptal ettirirken de aynı derecede zorluk çıkartmakta. İptal talebinde bulundum ve faks çektim ama faks ulaşmamış diye bir daha iptal talebinde bulunmamı istediler. Bir daha iptal talebinde bulunmak için aradığımda ise güvenlik sorusunu kabul etmediler. Daha önce defalarca geçtiğim güvenlik sorusu iptal ettireceğim zaman erişime kapalı ve geçen her gün bana ücret olarak dönmekte.

Özgür 63 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Temmuz 2015

    Müşterimizin ilgili talebi üzerine, kısa mesaj ve e-posta ile gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön