12 Nisan 2013 #1739698

Ttnet Zorluk Çıkarıyorlar!

Ttnet ile ilgili birkaç sorun yaşadım. İnternet hizmetinde kesintiler oldu. Vermiş oldukları modem arızalandı ve sorunlarımı kendi imkanlarım ile çözdüm. Bu sebeple Ttnet'e olan üyeliğimi süre dolmadan bitirdim. Ödemek zorunda olduğum faturayı bana göndermiyorlar!


Abone iken düzenli olarak gelen e-fatura abonelik iptal edilince sadece cep telefonuna mesaj olarak geliyor. Normal posta yolu ile Ttnet bildirimleri ev adresime ulaşırken matbu faturayı neden gidip kendim almak zorundayım.


Hem çıkardıkları fahiş fiyatı ödeyeceğim, talep ettiğim faturayı alamayacağım, hemde müşteri hizmetlerini aradığımda dakikalarca hatta müzik dinleyeceğim. Bu müşteriyi cezalandırma değil de nedir?

Mustafa 48 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Mustafa15 Nisan 2013

    Bunların hepsi para tuzağı sakın taahhüt vermeyin istediğiniz zaman sözleşme feshi hakkınız olsun. Esir kampı muamelesi görmemek için bu taahhüt olayının kalkması lazım

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön