06 Mayıs 2013 #1780756

Ttnet Zorla Gezinti.com Yönlendirmesi!

Gezinti.com adlı bir site bilgisayarımı açtığımda, tarayıcıya herhangi bir adres yazıp enter yaptığımda önce gezinti.com daha sonra yazdığım adrese yönlendirme oluyor. Ben ttnet'e her ay paramı eksiksiz ve tam veriyorum, bana bu gezinti.com adresini açmamda neden zorlama usulü olarak yönlendirme yapıyor anlamak imkansız.


Ben bu gezinti.com hizmetini almak için ne başvuru yaptım, nede böyle bir iradem oldu. Bu insan hakkı olan iletişim özgürlüğünü kısıtlayan bu olayın son bulmasını istiyorum, gerekli ekran kayıtlarını aldım.


Bu konuyu BTK'ya başvurduğumu ve şikayet ettiğimi de bilmelerini isterim ki hali hazırda bu konuyla ilgili bir soruşturma açılmış durumda. Ttnet müşteri hizmetlerini aradım.

Dursun 252 Okunma

Cevaplar

 • Dursun28 Haziran 2013

  Bazı sitelere reklam vererek bu gezinti.com sitesinin dayatıldığını gördüm resmen virüs gibi bilgisayarınıza bulaşıyor arka planda çalışarak hangi siteye girdiğinizi kayıt altına alıyor bu korkunç...

 • Dursun28 Haziran 2013

  tekel hale gelen ttnet sorun üretiyor fiber reklamı yapıp altyapısı olmayan tek firma

 • Türk Telekom Temsilcisi07 Mayıs 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi06 Mayıs 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön