16 Şubat 2013

Ttnet Zoraki Reklamını Yapıyor!

Türk Telekom durmadan oyun sitesi ile ilgili reklam çıkarıyor. Siteler arası gezinirken reklamını göstermesi, zoraki bunu gözümüze sokması çok mantıksız. Tekelcilik zihniyetiyle yapılan bu uygulamayı kınıyorum. Ne zaman internete bağlansam 2-3 tane oyun reklamını izlemek zorundamıyım? Üstelik kapatma seçeneğide yok? Benim kotamı bu şekilde kullanamaz.

Aytaç 433 Okunma

Cevaplar

 • Aytaç22 Mayıs 2013

  Bu seferde kendi reklamlarını yapıyorlar, her reklam için ayrı bir şikayet mi açmamız gerekiyor?

 • Aytaç22 Mayıs 2013

  Bu sefer de TTNET kendi reklamını yapmaya başladı. Her reklam için yeniden şikayet etmemiz mi gerekiyor.

 • Aytaç18 Şubat 2013

  TTnet'ten görevliler iletişime geçip reklamın kaldırılacağını bildirdiler. Reklam ile tekrar karşılaşmadım. Teşekkürler.

 • Türk Telekom Temsilcisi17 Şubat 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi16 Şubat 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön