15 Şubat 2013 #1634327

Ttnet Zoraki Reklamını Yapıyor!

Türk telekom durmadan oyun sitesi ile ilgili reklam çıkarıyor. Siteler arası gezinirken reklamını göstermesi, zoraki bunu gözümüze sokması çok mantıksız. Tekelcilik zihniyetiyle yapılan bu uygulamayı kınıyorum.

Murat 288 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Murat17 Şubat 2013

    Öncelikle TTnet Müşteri Hizmetlerine ilgisinden ötürü teşekkür ederim. 17.02.2013 tarihi saat 11:00 gibi TTnet Müşteri hizmetlerinden arandım.Yeni abonelere yönelik bir uygulama olduğu istenirse bu tür reklamların tercihimiz doğrultusunda kaldırılabileceği bilgisini verdiler.Kaldırılmasını istedim.Fakat bu tür uygulamanın abonelik sırasında bilgilendirilerek yapılmasının daha uygun olduğu düşüncesindeyim.Saygılarımla.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön