10 Mart 2014

TTNET Zamlı Fiyattan Fatura Gönderiyor

TTNET ile 24 ay taahhütlü ınternet kampanyasından yararlandık, fakat 68.75 gelen faturadan sonra fahiş fiyat artışı ile 1 yıllık indirim süresi bitimi ile 105.75 olan faturayı görünce iptal etmek istedik, fakat kullandığımız 1 yılın indirim ücretini o yıla göre değil zamlı yıla göre hesaplayınca ortalama 370 lira gibi bir fark çıktı. Ben kullandığım yılın indirim fiyatına göre hesaplayıp farkını ödemek isterim. Bunu tüketici haklarına kadar taşıyacağım gerekirse dava açacağım.

Yalçın 149 Okunma

Cevaplar

  • Yalçın14 Mart 2014

    Şikayetle ilgili yapılan görüşme ve çağrı merkezi ile yapılan görüşmelerden hiç bir sonuc çıkmadı yalovadaki merkezine giderek çözdüm. 2 farklı kişi 2 farklı bilgi aktardı. Nihayetinde ttnet ile olan ilişkimi kopardim.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Mart 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Mart 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön