15 Şubat 2013

Ttnet Zamanında Ödenen Faturaya Gecikme Bedeli Parası Çıktı!

TTnet; faturaların kesim tarihi ayın 15'inde gerçekleşiyor sürekli, ailem emekli olduğu için de her ayın 21'inde maaş alıyor ve maaşlarını almaya gittiklerinde ne kadar fatura borç harç felan varsa mutlaka ödeyip o şekilde eve dönüyorlar. Ttnet faturasında ayın 15'inde kesilen faturaların tamamında son ödeme tarihi ayın 25'i olarak bilgi veriliyor. Demek ki zamanında faturayı ödemişim.


Neyse lafı dolandırmadan son ay gelen faturamda nasıl olur da gecikme bedeli adı altında 1, 05 tl parayı bana fatura edebiliyorsunuz? Zamanında ödenen faturalara da gecikme borcu adı altında borç çıkarılacaksa söyleyin bakalım bu borç mudur.

Murat 149 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön