01 Nisan 2013 #1718258

Ttnet Yüzünden Mahkemelik Oldum!

Ttnet tarafından aranarak ADSL aboneliğimi kapatmazsam Türk telekom sabit hattımın ücretsiz olacağı bilgisi verildi ben de kabul ettim fakat Türk telekom sabit hattım kapatılarak Ttnet Alo diye farklı bir yere aktarıldı. 5 şubat tarihinde Ttnet'i arayarak konuyla ilgili bana haber verilmeksizin yapılan işlemden dolayı daha önceki taahhütlerim nedeniyle zarara uğradığımı ve düzeltme yazısı istedim.


Defalarca aramama, e-posta atmama rağmen yazı verilmedi. En son, en geç 22 Mart tarihinde size dönüş yapılacaktır bilgisi verilmesine rağmen halen dönüş yapılmadı, maillerim cevapsız bırakıldı. Hakkımı mahkemelerde aramak zorunda kaldım.

Fatih 81 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüştür. Problem çözümlenmiş olup, gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Fatih10 Nisan 2013

    5 Mart tarihinde Turktelekom hattımın Ttnet tarafından bilgim dışında kapatıldığını öğrendim. Aynı gün Ttnet'i arayarak sabit hattıma taahhüt verdiğimi ve ihlal cezası doğduğunu hatanın düzeltilmesini istedim. Daha sonra beni arayarak kapama için benim bir talimatım olmadığını teyit ettiler. Ben de ihlal cezalarının iptal olması için hatanın Ttnet'ten kaynaklandığına dair bir yazı istedim. Ben yazıyı istedikten sonra artık Ttnet'te kendime muhatap bulamıyorum. Herkes başkasına yönlendiriyor. Dönüş yapıcaz deniliyor fakat dönüş yapılmıyor. 40 gündür bekliyorum 40 kere aradım fakat daha bir kişi bile dönüş yapmadı.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön