18 Nisan 2013 #1749439

Ttnet Yurtdışı Çıkışları Çalışmıyor!

Yurtdışı kaynaklı hostumdaki web sitelerim, TTNet yurt dışı çıkışlarındaki sorunlar yüzünden günlerdir görüntülenemiyor. Web sitelerinde veya hostumda bir sorun yok, tamamen TTNet routers problemi olduğunu öğrendim. Level 3 London arasındaki hatta kopukluk çok sık yaşıyoruz, bu nedenle çok mağdur durumdayız. Web sitelerimiz kapandığında evimize ekmek götüremiyoruz. Lütfen kalıcı ve hızlı bir şekilde bu sorunu çözümleyiniz. İvedilikle yardımınızı bekliyoruz.

Sevilay 243 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön