17 Nisan 2013 #1749230

Ttnet Yurt Dışı Bağlantılarında Kopukluk!

Yurt dışından satın almış olduğum hosting firmasında ticari web sitelerim var ama son 3 gündür web sitelerimiz Türkiye'den açılmamakta fakat yurt dışından açılmaktadır.


Web sitelerimizi barındıran firma sorunun kendilerinde olmadığını (ki sorun onlarda değil zaten) sorunun ttnet ile level3. net Londra arasındaki routerlari bir türlü düzeltmedikleri için sitelerimizin Türkiye'den açılmadığını söylediler.


Bu sorun tam 2 senedir devam ediyormuş. .
Bizim sitelerimiz ticari web siteleridir, biz sitelerimizden ürün satıyor ve kazandığımız parayla ailelerimiz bakıyoruz ama 3 gündür sitelerimiz açılmıyor. Bizim zararımızı kim karşılayacak ?
Neden söz konusu sorun 2 senedir düzeltilmez ?

Mustafa 39 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön