19 Mart 2013 #1694032

Ttnet Yüksek Ping Ve Bağlantı Hızı Problemi Yaşıyorum!

Ttnet ileriye değil tam tersine geriye gidiyor ben 3 Senedir Ttnet kullanıyorum 2.5 sene boyunca Hiç ping lagg sorunu yaşamadım. Taki Ttnet'in beni 5-6 ay evvel kampanya için aramasına kadar. Beni Ttnet öpretöründen Arayan bayana bizzat sordum internetimde herhangi bir düşüş veya ping sorunum olur mu diye hayır demişti lakin 5-6 aydır ping sorunu ve internet yavaşlığı çekiyorum. Lütfen bu sorunumu halledin yoksa internetimin iptali için başvuracağım.

Mehmet 20 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet25 Mart 2013

    Şikayeti yazdığım kaç Gün Oldu Hala Herhangi Değişen Bişey Olmadı Haftasonuda Zehir oldu 10 Dakikalık Mesafedeki Arkadaşın Pingi Normalken Benm Neden Yüksek Biz Dağdamı Yaşıyoruz Kardeşim!!!!! Biz Sadece verdiğimiz paranın hakkını istiyoruz.. Sesimizi Duyan yokmuuuu Şu Soruna Bir çare Bulun artıkkkkkkkkkkk

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön