01 Mayıs 2013 #1773406

Ttnet Yüksek Ping Sorunu!

Ttnet 8 Limitsiz 50 GB adil kullanım kotalı kampanyasını kullanmaktayım. İnternetten online oyun oynuyorum ve pingim maksimum 20ms (Türkiye içi) 67ms (Yurtdışı) iken; (Türkiye içi) 55ms (Yurtdışı) 140-450 ' a çıktı.


Her ay 5-6 defa arayıp sorun bildirmekten gına geldi. Sürekli aynı şeyleri tekrarlayıp duruyorlar müşteri hizmetlerindekiler;
-Beyefendi Ttnet dns adresini vereceğim bir de böyle deneyin
-Modeminizi güncelleyeceğim (modeme res atıp ip yenilemekten başka yaptıkları hiçbirşey yok)


Sürekli güvenlik soruları soruyorlar.


Tamı tamına 5 senedir fiber altyapısı gelecek diye bekliyorum ve benden bir üst sokağa gelmesine rağmen, bana hala fiber verilmiyor.


Lütfen artık ilgilenin:

Anıl 3.435 Okunma

Cevaplar

 • Anıl05 Mayıs 2013

  Problemim geçici bir süreliğine (1 gün) düzelmişti, fakat tekrardan başladı. Bunun sebebi benim elimde olan parçalar değil, TTNET in ilgisizliğidir. Sürekli internet hattımızla oynama yetkisini kimden alıyorlar çözebilmiş değilim. Bir 1 kuruş parayı eksik gönderdiğimiz zaman internetimizi kesiyorlar. Ama TTNET interneti kesince ben parayı ödemeyi kesmiyorum. Lütfen ya fiber internete geçirin beni, ya da şu ping problemimi çözün. Aynı yazıları okumaktan ve aynı sözleri okumaktan inanın bıktım. İyi günler.

 • Anıl01 Mayıs 2013

  Aynı yazıları kopyala/yapıştır yapmazsanız sevinirim. 444 03 75 i aradıktan sonra da problemim devam etti, gerçekten yardımcı olmak istiyorsanız; sadece yapın. İyi günler.

 • Türk Telekom Temsilcisi01 Mayıs 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi01 Mayıs 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön