19 Şubat 2013

Ttnet Yüksek Gelen Faturalarım!

25 Kasım 2012 tarihinde bir yıllık ayda 59 liraya Yalın netlimitsiz taahhüdü verdiğim halde adsl faturam son iki aydır 75 lira geliyor. İtiraz ettiğimde sorununuz giderilmiştir faturanız 59 lira olarak değiştirilmiştir denilip hesabımdan 75 lira alınıyor. Sonraki ay tekrar 75 liralık fatura ile karşılaşıyorum.


Tekrar müşteri hizmetleri ve Sikayetvar süreci başlıyor tekrar siz haklısınız sorun giderilecektir denildiği halde değişen bir şey olmuyor. Faturamın taahhüt edilen fiyata getirilmesini ve geriye dönük alacaklarımı talep ediyorum.

Musa 17 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön