05 Aralık 2013

TTNET Yüksek Faturalandırma!

Tarifem net limitsiz olarak alındı aylık ödemem gereken tutar 54 TL olması gerekirken 2013 Kasım ayında faturamın 81 TL olarak geldiğini gördüm. Beni Ttnet müşteri hizmetlerinden arayıp tarifemi netlimitsizplus yapacağım taktirde faturamda bir değişiklik olmadığını, Ttnet' in arada böyle kampanyalar yaptığı söylendi. Kesinlikle taahhütlü olmadığını ve ek hiçbir ücret ödemeyeceğim söylendi ama son ay gelen 81 TL' lik faturam sonucu aradığımda tivibu üyeliği yapıldığını öğrendim ki buda benim haberim dışında olmuş. Şimdi tarifemden çıkmam karşılığında benden 400 TL para istiyorlar çünkü plus tarifesini indirimli kullanmışım ve 2014 Ocak ayından sonra faturam 97 TL gelecekmiş.

Burla 76 Okunma

Cevaplar

 • Burla15 Aralık 2013

  Ttnetin bana atmış olduğu mailde bana arayıp ulasilamadigi söylendi ama kesinlikle bir arama olmamistir.

 • Türk Telekom Temsilcisi11 Aralık 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Burla09 Aralık 2013

  Kesinlikle memnun kalmadım çözüm için aramadilar bile.

 • Türk Telekom Temsilcisi05 Aralık 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön