19 Nisan 2013 #1752708

Ttnet Yüksek Fatura Ödüyorum!

Herkesin kullanmış olduğu Limitsiz ADSL kampanyasından ben neden 73 TL üzerinden yararlanıyorum. TTNET in bu tavırlarından artık gına geldi. 23 TL Telefon + 73 TL NET etti 96 TL ben bu paraya neden böyle bir hizmetten yararlanıyorum. 73 TL lik hiçbir paketiniz yokken neden bu fiyat biçiliyor.


Kullandığım hizmet Fiber sanki. 11 Mayısta Taahhütüm bitiyor sonunda. Ve benim için artık TürkTelekom devri kapanıyor. Komple iptal ettireceğim. Bu çileyi artık çekmek istemiyorum. Lütfen bir ilgili iptal işlemleri için artık ekstra masraf çıkartmadan bana 11 mayıstan sonra iptal ettirebilmem için bir yol göstermek için benimle iletişime geçebilir mi ?

Orhun 75 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön