27 Kasım 2013 #2139297

TTNET Yüksek Fatura Gönderiyor!

Acaba ben ne yapsam; Beni arayıp sayın müşterimiz siz haklısınız ses kayıtlarını da inceledik tüm internet faturalarınız düzeltildi deniyor. Düzeltilmiş faturama bakıyorum yine 45 TL yerine 60 TL üzerinden indirimler yapılmış ve bana yeni faturalar gönderilmiş Telekom Baş müdürlüğüne başvuruyorum siz meraklanmayın halledeceğiz diyorlar. (Bu arada birebir tanıştığım için) Yasal haklarımı kullanacağım diyorum, çağrı merkezine 3-4 aydır bıktım sizi aramaktan bari ödemiyoruz demiş olsalar mahkeme yoluna başvuracağım.


Not: Benim bulunduğum şehirde sadece TTNET olduğundan başka bir firma seçme şansımız yok var olanlarda zaten TTNET'in alt yapısını kullanıyorlar, acaba o yüzden mi?

Savaş 42 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön