17 Ocak 2015

TTNET Yüksek Fatura!

TTNET abonesiyim. Geçen sene eylül arkadaşımla beraber eve 1 yıl taahhütlü internet bağlattık.
Faturalar 20-30 lira yüksek geliyordu. Pek umursamadık. Ancak daha sonra faturalar iki katı gelmeye başladı ve en son neredeyse 3 katı fatura geldi. 49 lira ödemem gereken fatura, 116 lira geldi. Bu konuda açıklama bekliyorum. Ben neden 49 lira ödemem gerekirken, 116 lira fatura geliyor? Bu gidişata kim dur diyecek? Kim benim hakkımı savunacak? Hem limitsiz adı altında aldığım interneti 50 GB kotalı kullanıyorum, hem bu kadar fahiş bir fiyata? Bu usulsüzlüğün hesabını biri çıksın versin! Tüketici hakem heyetidir, mahkemedir ne varsa hakkımı arayacağım.
Yetti artık!

Murat 26 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön