11 Mayıs 2013 #1792884

Ttnet Yüksek Fatura!

18.04.2013 tarihinde internet faturamın yüksek geldiğini gördüm. Bunun üzerine çağrı merkezi ile yaptığım görüşmede bana bu faturayı ödeyip bayiye gitmeden telefonda indirim kampanyası yapılacağı söylendi. Bunun üzerine ben de çağrı merkezindeki görevli personelin yönlendirmesi üzerine yapacağı kampanyaya onay vermemi istedi ve bende onayladım. Fakat mayıs ayı faturamı daha yüksek geldiğini gördüm ve tekrar çağrı merkezini aradım.


Yapılan görüşmede bana bu işlemin ekranda görünmediği söylendi ve bende kendilerine bu hatanızı düzeltmenizi istiyorum, aksi halde üyeliğimi iptal edeceğim dedim. Personel hemen üyeliği iptal edebileceğini söyledi. Müşteri memnuniyeti bu kadar önemsiz olmamalı.

Murat 22 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön