05 Ocak 2015
Yorum Yap
#2945637

TTNET Yükleme Hızım Çok Yavaş İnternetim Devamlı Donuyor

Uzun zamandır TTNET kullanıyorum ama son birkaç aydır yükleme hızım çok yavaşladı. İnternet kotam 50 GB kotayı geçsem de geçmese de hızım 0.65 Mbit'i geçmiyor bu çok yavaş internette online oyun oynayamıyorum bazen chrome dönüp duruyor Facebook'a bile girecekken bekliyor.


Bilgisayar donanım uzmanıyım modemimde sorun yok virüs yok programlarım tam hiçbir sıkıntım yok müşteri hizmetleri yine bir bahane bulacak ama ben 8 Mbit internet kullanıyorum yükleme hızı 0.65 gibi çok komik bir durumda. Bıktım Superonline'a geçeceğim buna bir çare bulunmazsa. En azından 1 Mbit yükleme hızını görmem lazım ama yok.

Ender 44 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler