29 Mart 2013 #1714780

Ttnet Yöneticiler Kifayetsiz Kalmakta

01.12.2012 tarihinde taşındım ve telefon ile internetime nakil başvuru yaptım. Ttnet den kaynaklı problemlerden dolayı şubat ayı sonuna kadar evime internet bağlanamadı. Ancak ttnet tarafından alamadığım hizmet ile ilgili fatura geldi.Ancak şimdiye kadar problemim çözülene kadar 5 defa bölge müdürlüğünden 7-8 defa da 4440375 hattı arayarak evime internet bağlanması hakkında başvuru yaptım ve şikayetimi dile getirdim.4440375 hat beni yine bölge müdürlüğüne yönlendirdi.Yine böl. müdürlüğüne gittim ve şuan için yıllık iznimden 5 gün kullanılmış oldu.Mağduriyetimin uzması gibi alamadığım hizmet faturalarının iptali yapılarak mağduriyetimin giderilmesini rica ederim.

Ceyhun 50 Okunma

Cevaplar

  • Ceyhun08 Nisan 2013

    Ttnet ile ilgili birim arayarak 1 aydan beri yapamadığım ve onca dilekçeme rağmen olmayan işlem için beklentilerim çok kötü idi. Ancak şikayetvar.com aracılığı ile yapılan değerlendirmeden hakkım olan doğru kararı verdikleri için tüm TTnet çalışanlarına teşekkürlerimi borç bilirim.Bu sebebdeb dolayı iptal edicek olduğum internet hizmetimi bu hizmetlerinden dolayı yenilediğimi bildiririm tüm emeği geçen ve bu şikayetim için mesai tüketen çalışanlara teşekkür ederim.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; ilgili birim tarafından bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön