13 Şubat 2014 #2292965

TTNET Yine/Yeniden Fazla Fatura!

Geçen ay 53 lira olması gereken faturam 75 lira olarak geldi. 22350** numaralı şikayetimle bunu dile getirdim ve faturam düzeltildi. Ayrıca aboneliğime tanımlı Tivibu ve prog hizmetleri olduğu söylendi -ki ben bu hizmetleri hiçbir zaman almadım ve kullanmadım- ve bu hizmetler kapatıldı.


Bu ay yine fatura 74 lira olarak gelmiş. İki gün önce müşteri hizmetlerin arayıp durumu belirttim ancak her zamanki gibi ilgilenmediler. Aradan iki gün geçtiği halde herhangi bir geri dönüş yapılmış değil.


(Üstelik artık e-fatura portalına da erişemiyorum, zira o portala erişmek için sizden telefon numarası istiyor ancak ben yalın İnternet abonesiyim ve dolayısıyla telefon numaram da yok.)

Bilgehan 66 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön