21 Mart 2013 #1698773

Ttnet Yine Sözünü Tutmadı!

Yıllarca üyesi olduğumuz Ttnet beni son iki ay içerisinde 2 defa arayıp "Siz uzun süreli müşterimizsiniz, bu nedenle limitsiz internet bağlantı paketiniz için 2 aylık hediye vermek istiyoruz." şeklinde bir açıklama yaptı. Buna rağmen, geçen ay standart ücret olan 63 tl faturama borç olarak yansıtılmış. Bu da yetmezmiş gibi, tarafımdan hiç bir onay alınmaksızın ve tamamen bilgim ve hür iradem dışında Tivibu üyeliğim aktif değilken aktif hale getirilmiş ve son ay 71 tl olarak hesabıma yansıtılmış.


Bu kanuni suç değeri taşıyan keyfi Tivibu aktivasyon ücretinin tarafıma iadesini ve söz verildiği üzere hediye edilen internet ücretlerinin önümüzdeki aylarda faturama yansıtılmasını talep ediyorum.

Özgür 187 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön