12 Aralık 2013

TTNET Yine Faturalandırma Hatası Yaptı!

29.12.12 tarihinde İstanbul Fatih Akdeniz caddesindeki satış şb.de tarifemi yeniledim. Taptığımız anlaşmaya göre TTNET limitsiz + 3G Mobil modem 4gb tek fatura olarak ilk 4 ay 63 TL sonraki aylarda 73 TL olarak ft. yapıldı.


Daha önce de mayıs ayında bu hata 4-5 kez yapıldı. Son iki faturamda gene aynı hata yapılıyor. Yeter artık lütfen aynı hatayı defalarca defalarca yapıp insanları bıktırıp uğraşmaktan vazgeçirmeyin.


TTNET, lütfen hatanızı telafi ediniz. Alt tarafı 73 TL fatura kesilecek bunu sistemde ayarlayan kişiler beceremiyorsanız onu da biz yapalım. 90-100 TL fatura yazıp ta elinize ne geçecek hiçbir şey. Müşteri kaybından başka bir işe yaramaz. Artık bunu düzeltin.

Şaban 51 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön