30 Aralık 2014

TTNET Yine Bağlantı Hızı Sorunu!

Kullanmakta olduğum internet paketinin bağlantı hızı 16 Mbps. Yaklaşık 2 aydır bağlantı hızımın
kullanmakta olduğum pakette taahhüt edilen hıza yaklaşık bir hıza çıkarılmasını isteyerek, birkaç kez arıza kaydı bırakmama rağmen değişen hiçbir şey olmadı. Hatta bağlantı hızım daha da düştü. (şu anda yaklaşık 3.20 Mbps) Ben yükümlülüğümü yerine getirip, faturalarımı zamanında, aksatmadan ödüyorum. TTNET'ten de beklediğim, taahhütünü yerine getirip, olması gereken bağlantı hızını sağlamasıdır.

İlker 1.319 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön