11 Eylül 2013 #2006036

TTNET Yine Aynı Sorun,İnternet Bağlantısı Gitti!

10 eylül 2012 tarihinde TTNET aboneliğim başladı ve sinyal problemi sebebiyle günlerce beklemek zorunda kalmıştım. 10 eylül 2013 itibariyle 1 yıllık aboneliğim tamamlandı ve ikna ekibinin sunduğu öneri ile bağlantı hızımı 16 mbps ye çıkararak 12 ay daha devam etme kararı aldım.


Çağrı merkezi tarafından bana söylenen, hız değişikliğiniz gün içerisinde tanımlanacak. Sadece Modemi açıp kapatmanız yeterli olacak. Modemi kaç defa açtım kapadım ama sonuç aynı. ADSL ışığı sürekli yanıp sönüyor. İnternet ışığı hiç yanmıyor. 2012 tarihine geri döndük.


İnternet bağlantım yine gitti. IVR üzerinden arıza kaydı oluşturuldu. Bu sefer kaç gün bekleyeceğim Allah bilir....

Mustafa 483 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön