05 Eylül 2013 #1994722

TTNET Yıllar sonra Fatura Gönderdi!

Biz yıllardan beridir TTNET kullanıcısıyız çok sayıda fatura geldi 6 sene içerisinde hepsinde de ödenmemiş borcunuz bulunmamaktadır diyordu. Fakat aşağıdaki resmi bulunan yazıda 2007 yılına ait ödenmemiş borç gözüküyor. Şimdi bunu gördükten sonra bir daha TTNET kullanılır mı hatta ve hatta çevremdeki insanlara da bunu göstereceğim göstere bildiğim kadar çok kişiye göstereceğim.


Biz TTNET'ten şu yazı gelesiye kadar çok memnunduk. Biz hepsini ödedik diye hatırlıyoruz belki bir tane ödenmemiş olabilir ki halada şüpheliyiz fakat niye 6 senedir gelen faturalarda "ödenmemiş faturanız bulunmamaktadır" diye gözüküyor yada 6 sene geçmiş son 20 gün kala icralık duruma düşürüyor.

Mert 115 Okunma

Cevaplar

  • Mert09 Eylül 2013

    Bundan sonra asla kullanmıcam kullandırmıcam

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön